admin February 19, 2019 No Comments

Më poshtë i keni këto trende të cilat do ta pushojnë vitin 2018, ndërsa nëse dëshironi të ndryshoni diçka vitin tjetër, ndoshta duhet t`IA filloni nga flokët! /Telegrafi/Ngjyrosja e flokëve shpeshherë Mund të jetë Vendim i vështirë për t`u ndërmarrë. Dhe përderisa Vitet e kaluara Kemi parë të bëhen Trend ngjyra të ndryshme të flokëve, viti 2018 do të jetë vit i ngjyrës më të relaksuar të flokëve. Siç duket Trendet për vitin 2018 janě më Pak drastike SESA ç`mund të supozoni. Ngjyrat e pasura si e kuqja e thellë dhe e kaltra e mbyllur do të jenë ideale për Brunet dhe zeshkanet të cilat do të dëshirojnë të provojnë diçka ndryshe, transmeton telegrafi. Kjo dëshmon që Edhe me flokë të shkurtra Mund të dukeni seksi dhe joshëse. /Indeksonline/Nëse i keni flokët e gjata do të mendoheni gjatë se si TI preni, TI mirëmbani, TI rregulloni ETJ. Por Edhe flokët e shkurtra Duan kujdes dhe rregull, transmeton Indeksonline. Ndërsa biondinat do të kenë mundësinë të eksperimentojnë me ngjyrën Bionde rozë. Në Videon e mëposhtme gjeni IDE si të preni flokët e shkurtra dhe cilat MODELE IU shkojnë më shumë për fytyrën..

Uncategorized